Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bekir Bozdağ’ın katılımıyla Şanlıurfa’da yapıldı

Şanlıurfa İl Danışma Meclisi Toplantısı TBMM Başkanvekili ve Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ’ın katılımıyla yapıldı.

Bu haberin fotoğrafı yok

Mehmet Akif İnan Konferans Salonunda yapılan toplantıya, TBMM Başkanvekili ve Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, AK Parti Milletvekilleri Hikmet Başak,  Emin Önen, Mehmet Ali Cevheri,  Cevahir Asuman Yazmacı, Prof. Dr. Abdürrahim Dusak,  Cevahir Asuman Yazmacı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, ilçe başkanları, belediye başkanları, kadın ve gençlik kolları başkanları, belediye ve il genel meclis üyeleri ile partililer katıldı.

Şanlıurfa İl Danışma Meclisi Toplantısı konuşan Bekir Bozdağ,” ABD, Gazze’deki insanların daha çok öldürülmesi için ne lazımsa her şeyi eksiksiz tam gönderiyor. İki tane uçak gemisi. Onun dışında bir sürü ‘Ne istiyorsanız hepsini vermeye hazırız?’ diyor. Şimdi İngiltere de benzerini yapıyor, Almanya’da yapıyor, başkaları da yapıyor. Ama hiçbiri dönüp de Gazze’de öldürülenlere bakmıyor. İsrail’deki vefat edenler için öldürülen diyorlar. Onları öldüren biri var, onu göstermek için. Ama Gazze’deki vefat edenler için ölüler diyorlar. Peki, soruyorum buradan, İsrail’deki öldürülenleri, öldüren birileri var da Gazze’dekileri öldüren birileri yok mu? Neden ölüler diyorsunuz? Onları kim öldürdü? İsrail zulmünü gizlemek için sadece medya manipülasyonlarıyla bir kavramsal manipülasyonlarla da milletin zihnini bulandırıyor, dünyayı aldatıyor, dünyayı kandırıyor. Oradaki zulmü gizlemek için yapıyorlar. Büyük bir medya silahı da kullandınız. Yalanla, dolanla olmayanları var, olanları yok göstermeye çalışıyorlar.

Hür sedası olmaya devam edecektir. Dün de bizhaykırdık, bugün de haykırıyoruz. Dün de biz destek olduk, bugün de oluyoruz. Türkiye’nin desteği insani yardımlar içindir ve insani yardım konusunda koridor açmak, onları susuz, gıdasız, ilaçsız ve diğer ihtiyaçlarını karşılamak ve böyle bırakmamak için de büyük bir gayretin içerisinde. Ama burada da çok ciddi bir engellemeyle maalesef karşı karşıya. Gazze’de ölen, öldürülen sadece çocuklar değil, öldürülen insanlıktır. Öldürülen hukuktur. Öldürülen Birleşmiş Milletler’dir. Öldürülen vicdanlardır. Öldürülen adalettir, merhamettir. Bütün dünya insanların yücelttiği bu değerlerin öldürülmesine maalesef seyirci kalıyor. Onun için Batı’nın bu çifte yüzünü hep beraber görmemiz lazım. Allah muhafaza Türkiye’nin başına bir iş gelse bunların ne yapacağı Gazzelilerin başına gelen bu katliamda yaptıklarından bellidir.” şeklinde konuştu.