Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

‘Bursa Bülbülü’ seyircisiyle buluştu! İşte konusu ve oyuncuları

Ata Demirer’in merakla beklenen filmi ‘Bursa Bülbülü’, BKM yapımcılığında sinema salonlarında izleyicilerle buluştu.

Ata Demirer'in merakla beklenen


Hakan Algül’ün yönettiği bu filmde Ata Demirer’e, Cem Gelinoğlu, Özge Özacar, Tarık Papuçcuoğlu ve Melek Baykal gibi birbirinden başarılı oyuncular eşlik ediyor. Bunun yanı sıra, Celil Nalçakan, Toygan Avanoğlu, Berkay Tulumbacı, Seda Türkmen, Aycan Koptur, İnci Şen, Hakan Akın, Seçil Mutlu, Erkan Taşdöğen, Murat Kılıç, Neslihan Arslan, Ramiz Mullamusa, Cem Zeynel Kılıç, Bedir Bedir, Erkan Üçüncü, Uğur Arda Başkan, Muharrem Türkseven, Cem Cücenoğlu, Kerem Alp Kabul, Emre Şen, Mert Asker ve Irmak Ecem Aydemir gibi birçok yetenekli isim de projenin kadrosunda yer alıyor.

EĞLENCELİ VE KEYİFLİ ANLAR SUNMAYI AMAÇLIYOR

Sürprizlerle dolu olan ‘Bursa Bülbülü’ filminin hikayesi, 1980’lerde Gazino kültürünün hala popüler olduğu bir dönemde Bursa’da çay bahçesinde şarkıcılık yapan ‘Cengiz’ adlı karakterin hayatını anlatıyor. ‘Cengiz’, kaset çıkarmak isteğiyle dolu bir müzisyenken ‘Taşkın’ ile tanışması, hayatının tamamen değişmesine neden olur. ‘Taşkın’ın babası, ünlü besteci ‘Şerafettin’e ait bir besteyi kaydetmeye karar verince, bu durumu fırsata çevirme şansı bulan ‘Cengiz’, ‘Taşkın’ ve onun kız kardeşi ‘Arzu’ ile yaşadığı komik olaylarla dolu bir maceraya atılır. ‘Bursa Bülbülü’, izleyicilere eğlenceli ve keyifli anlar sunmayı amaçlayan bir hikâyeye sahip.

‘Bursa Bülbülü’ filmi, Ata Demirer’in senaryosunu yazdığı ve başrolünü üstlendiği bir yapım olarak sinemaseverlerle buluşuyor.