Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu Kahramanmaraş’ta buluştu

Kilis Basın Cemiyetinin öncülüğünde Güneydoğu Gazeteciler Federasyonu üyeleri ile Kahramanmaraş’ta bir araya geldi.

Kilis Basın Cemiyetinin öncülüğünde


Kilis Basın Cemiyetinin öncülüğünde düzenlenen programa Güneydoğu Gazeteciler Federasyon Başkanı Mehmet Çelik, Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Basin İlan Kurumu Yönetim Kurulu Üyesi Tahir Gülebak, ve Gülizar Gülebak, Siirt Gazeteciler Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Başkanı Atilla Durak, Batman Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Ercan Atay ve Başkan Yardımcısı Hatice Türkan, Kilis Basın Cemiyeti Başkanı Abdullah Alpdağ ile cemiyet üyeleri Osman Zahteroğlu, İbrahim Özcan, Şükrü Uncuoğlu katıldı.

Kahramanmaraş’ta bir araya gelen Güneydoğu Gazeteciler Federasyonu üyeleri, mesleki sorunlarını masaya yatırdı. Federasyonun önümüzdeki süreçte izleyeceği yol haritası belirlendi.

GGF Başkanı Mehmet Çelik, karşılaşılan sorunların çözümü için illerde yürütülebilecek çalışmalar hakkında bilgi aktardı. Toplantıda 2024 yılında düzenlenecek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününde yapılacak olan programlar planlandı.

Kilis Basın Cemiyeti Başkanı Abdullah Alpdağ, toplantıya katılan federasyon üyelerini ağırlayan Orkis Palace termal otelin yönetim kurulu başkanı Ali Rıza Kısakürek ve otelin genel müdürü Muammer Polat’a teşekkür etti.