Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hilvan Kaymakamıydı! Coşkun Doğan Mülkiye Müfettişi oldu!

Mülkiye Müfettişliği mülakat sonuçları açıklandı. Açıklanan listede ismi yer alan Hilvan Kaymakamı Coşkun Doğan, Mülkiye Müfettişi oldu.

Mülkiye Müfettişliği mülakat sonuçları

Hilvan Kaymakamı Coşkun Doğan Mülkiye Müfettişi oldu.

Mülkiye Müfettişliği Mülakat sonuçları bugün açıklandı. Açıklana mülakat sonucuna göre 25 Mülki İdare Amiri, Mülkiye Müfettişi oldu.

Şanlıurfa Hilvan Kaymakamı Coşkun Doğan da listede yer alan isimlerden oldu. 

Yayımlanan mülakat listesinde ismi yer alan Hilvan Kaymakamı Coşkun Doğan Mülkiye Müfettişi oldu.

COŞKUN DOĞAN KİMDİR?

Kaymakam Doğan 1989 yılında Ankara’da doğmuştur. İlköğretim eğitimini Ankara Cebeci İlköğretim Okulu’nda, ortaöğretim eğitimini ise Ankara İncesu Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Lise son sınıfı öğrencisi iken Milli Eğitim Bakanlığı’nca düzenlenen “Okulumuzda Demokrasi” projesinde Çankaya İlçe öğrenci temsilcisi olarak yer almıştır.

2007 yılında girmiş olduğu üniversite sınavının sonucunda Ankara Üniversitesi’nin Siyasal Bilgiler Fakültesi’ni kazanmıştır. Bu fakültenin Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi bölümünden 10.06.2011 tarihinde diploma onur öğrencisi olarak mezun olmuştur.  2015-2016 yılları arasında Almanya’nın Hamburg eyaletinde Almanca Dil Eğitimi almış ve Alman Devlet Yönetim Sistemi üzerinde incelmelerde bulunmuştur. Yüksek Lisans  Eğitimini Konya Necmettin ERBAKAN Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde 2020 yılında tamamlayan Kaymakamımız, iyi düzeyde Almanca (Goethe Zertifikat-C1) bilmekte olup, evli ve bir çocuk babasıdır.

Urfa Pusula