Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Özyavuz: Engelli vatandaşların yanında olmaya devam ediyor

Harran Belediyesi, engelli vatandaşların yaşam koşullarını iyileştirmek ve daha kaliteli bir yaşam sürmelerini sağlamak için manuel ve akülü tekerlekli sandalye dağıtımına devam ediyor.

Harran Belediyesi, engelli vatandaşların

Harran Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ilçede bulunan engelli vatandaşların taleplerini geri çevirmeyerek, hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Sosyal Belediyeciliğin en güzel örneğini Harran ilçemizde hayata geçireceğiz diyen Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz hem mahalle gezilerinde hemde vatandaş buluşmasında kendisine iletilen talepleri bir bir yerine getirmeye devam ediyor. İsmail Taş isimli gencin talep ettiği akülü tekerlekli sandalyesini teslim eden Başkan Özyavuz, İsmail Taş’ın mutluluğuna ortak oldu.

 

Sosyal belediyecilik anlayışıyla ihtiyaç sahibi vatandaşları her zaman kucakladıklarını ifade eden Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, “Rutin olarak gerçekleştirdiğimiz açık kapı sisteminde vatandaşlarımızla bir araya geldiğimiz günde, İsmail Taş kardeşimiz akülü tekerlekli sandalye talebinde bulunmuştu. Bu talebini hemen yerine getirdik. Engelleri gülümseme ile aşan İsmail kardeşimizin mutluluğuna ortak olmak bizim için paha biçilmez bir duygudur. Harran’da hep birlikte el el ele vererek, engelleri ortadan kaldırmak ve engelli vatandaşlarımızı topluma kazandırmak için çalışmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.