Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şanlıurfa merkezli 18 ilde eş zamanlı şafak operasyonu! Çok sayıda gözaltı var!

PKK ve YPG’nin Türkiye’deki hücre yapılanmasına yönelik Şanlıurfa merkezli 18 ilde şafak vaktiyle operasyon başlatıldı. Operasyonlarda şu ana kadar 90 kişinin gözaltına alındığı kaydedildi.

PKK ve YPG’nin Türkiye’deki

PKK ve YPG’nin Türkiye’deki istihbarat ve hücre yapılanmasına yönelik Şanlıurfa merkezli bir operasyon yapıldı. Operasyonun şu saate kadar devam ettiği ve şu ana kadar çok sayıda kişinin gözaltına alındığı kaydedildi. Söz konusu operasyon sabahın erken saatlerinde başladı.

Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin katıldığı operasyonlarda teknik takip sonucu belirlenen adreslere eş zamanlı operasyonlar düzenlendi.

Şanlıurfa merkezli operasyon, İstanbul, Antalya, Adana, Bursa, Diyarbakır, Gaziantep, Diyarbakır, Mardin, Mersin, Denizli, Konya, Kayseri, Batman, Isparta, Balıkesir, Şırnak, Kocaeli ve Amasya olmak üzere 18 ilde eş zamanlı olarak gerçekleştirildi. Söz konusu operasyonlarda şu ana kadar 90 kişinin gözaltına alındığı kaydedildi.