Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şanlıurfa Valisi Şıldak, çiçek yerine bağış yapılmasını istedi!

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, kendisini tebrik etmeye gelecek olan vatandaşların çiçek ve çelenk yerine vakıf hesabına bağışta bulunmasını istedi.  

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak,

Son Valililer Kararnamesi’yle Balıkesir Valiliğinden Şanlıurfa Valiliğine atanan Vali Hasan Şıldık’ın Cuma günü kente gelip yeni görevine başlaması bekleniyor.

Vali Şıldak’ın kente gelme heyecanla beklenirken, Şanlıurfa Valiliğinden vatandaşlarını ziyaretiyle ilgili yazılı bir açıklama yapıldı.

Vali Şıldak’ı tebrik ziyaretine gelecek olan vatandaşların çiçek veya çelenk yerine Şanlıurfa Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na bağışta bulunmaları istenen açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Balıkesir Valisi iken 10.08. 2023 tarihinde yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile ilimizde göreve tensip buyrulan Valimiz Sn. Hasan Şıldak’ın isteği üzerine, tebrik ziyaretine gelecek olan hemşerilerimizden; çiçek getirmemelerini, çelenk ve çiçek göndermemelerini istirham ediyoruz.

Bunun yerine, isteyenler Şanlıurfa Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın aşağıda yer alan hesabına bağışta bulunabileceklerdir.

Hemşehrilerimizin göstereceği hassasiyet için teşekkürlerimizi sunuyoruz.”