Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şanlıurfa’da eğitimde dev adım: Karaköprü-Osmanbey otobüs hattı hizmette

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu, şehirlerarası ulaşımı kolaylaştıracak yeni otobüs hatlarının açılışını öğrencilerle birlikte gerçekleştirdi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı


Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu, kentteki öğrencilere büyük kolaylıklar sağlamak amacıyla yeni açılan Karaköprü-Osmanbey otobüs hattının ilk yolculuğunu gerçekleştirdi. Bu özel seferde Başkan Beyazgül ve Rektör Güllüoğlu, öğrencilerle keyifli bir sohbet gerçekleştirdiler ve Osmanbey Yerleşkesine yolculuk ettiler.

Şehirdeki öğrencilere daha etkili ve hızlı bir ulaşım sağlamak amacıyla başlatılan 90K Karaköprü-Osmanbey otobüs hattı, geleceğin liderlerini desteklemek adına önemli bir adım olarak öne çıkıyor. Ayrıca, bu hizmetin yanı sıra 90E Eyyübiye-Osmanbey otobüs seferlerinin de başlamış olması, öğrencilerin ulaşım konusundaki ihtiyaçlarını karşılayacak yeni bir seçenek sunuyor.

Şanlıurfa’nın eğitim ve öğrenci hayatını desteklemeye yönelik bu önemli adımlar, öğrencilere daha fazla erişim ve rahatlık sağlamak amacıyla atılan somut adımların bir yansımasıdır. Şanlıurfa’daki genç nüfusun daha iyi bir eğitim ve yaşam kalitesine erişimini kolaylaştırmak için atılan bu tür adımlar, kentin geleceğine yönelik olumlu etkiler yaratmaya devam edecektir.