Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şanlıurfalı tecrübeli siyasetçiye AK Parti’de yeni görev!

AK Parti 4. Olağanüstü Kongresi’nde Şanlıurfalı tecrübeli siyasetçi Mehmet Kasım Gülpınar’ın MKYK’da görev alması bekleniyor.

AK Parti 4. Olağanüstü

AK Parti 4. Olağanüstü Kongresini bugün Ankara Spor Salonunda gerçekleştirecek. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı kongreye yoğun katılım olması bekleniyor.

Partinin üst yönetiminde görev alacak isimlerin belirleneceği kongrede Eski AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar’ın da Merkez Karar ve Yönetim Kurulu’nda (MKYK) görev alması bekleniyor.

ŞANLIURFA’DAN YİNE İSİMLER GİRDİ

Şanlıurfa’dan yeni isimler de AK Parti MKYK listesine girdi. Bu isimlerden Aişe Nur Nacar ve Mehmet Ali Kurt, AK Parti MKYK Yedek Üye Listesinde yer aldı.

Halit Çokan ise AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Üyesi olarak listede yer alan başka bir Şanlıurfalı isim oldu.

YILDIZ’IN DEVAM ETMESİ BEKLENİYOR

AK Parti’nin 4. Olağanüstü Kongresi’nde AK Parti’nin yeni MKYK’sında görev alması beklenen bir başka isim de yine Eski AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil İbrahim Yıldız olacak. Yıldız, geçtiğimiz dönemde AK Parti MKYK üyeliği yapmaktaydı.

YILMAZTEKİN YEDEK ÜYELER ARASINDA

AK Parti’nin Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu Yedek Üyeliği için yine Eski AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin’in ismi geçiyor.