Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şanlıurfalıların fahri hemşerisi vali oldu!

Bir dönem Akçakale’de kaymakamlık yapan Şefik Aygöl, Valiler Kararnamesi ile Bilecik’e vali olarak atandı.

Bir dönem Akçakale’de kaymakamlık

2010-2012 yılları arasında Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde kaymakamlık görevini yapan Şefik Aygöl, son valiler kararnamesi ile Bilecik’e vali olarak atandı.

Akçakale’de vatandaşlarla kurduğu diyalogla çok sevilen, özellikle eğitim ve gençlik alanında yaptığı çalışmalarla bilinen Aygöl, Şanlıurfa’nın fahri hemşerisi olarak kabul edilmişti.

Akçakale’deki görevinin ardından Rize’de vali yardımcısı olarak görev yapmasının ardından Aygöl, 10 Haziran 2020 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü olarak atanmıştı. Bu görevi de başarıyla yürüten Aygöl, son valiler kararnamesi ile Bilecik Valisi olarak atandı.

‘BU ONURLU VAZİFE İÇİN ŞÜKRANLARIMI ARZ EDİYORUM’

Atanmasına ilişkin sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Aygöl, “Valiler kararnamesi ile Bilecik valisi olarak atandım.

 Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan (@RTErdogan) ve İçişleri Bakanımız Sn Ali Yerlikaya’ya (@AliYerlikaya) tevdi ettikleri bu onurlu vazife için şükranlarımı arz ediyorum.

Türkiye Yüzyılı Hedefleri doğrultusunda ecdat diyarı güzel Bilecik için gece gündüz demeksizin büyük bir azimle çalışırken Rabbim bizi, bize güvenen büyüklerimize ve aziz milletimize mahcup etmesin inşallah” ifadelerini kullandı.