Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sözleşmeleri askıya alınmıştı! Şanlıurfa’daki doktor ve eşi yeniden görevlerine başlatıldı!

Eyyübiye İlçe Sağlık Müdürlüğü bünyesinde çalışan Aile Hekimi İhsan Özdemir ile eşi Aysel Özdemir’in, yeniden görevlerine başlatılması yönünde karar alındı.

Eyyübiye İlçe Sağlık Müdürlüğü

Şanlıurfa’nın Eyyübiye İlçe Sağlık Müdürlüğüne bağlı Muradiye Aile Sağlık Merkezinde aile hekimi olarak çalışan Doktor İhsan Özdemir ve aynı birimde çalışan Aile Sağlığı Çalışanı Eşi Aysel Özdemir’in  valilik makamının oluruyla yeniden görevlerine başlamaları yönünde karar verildi.

SÖZLEŞMELERİ ASKIYA ALINMIŞTI

Söz konusu iki sağlık çalışanıyla ilgili 31.05. 2023 tarihinde aynı birimde çalışan bir hemşirenin verdiği dilekçeyle ilgili soruşturma başlatılmış ve karı-koca olan iki sağlık çalışanının çalışma sözleşmeleri askıya alınmıştı. Ancak adı geçen sağlık çalışanları hakkında gerek disiplin soruşturması yapma üzere görevlendirilen muhakkik tarafından gerekse de Eyyübiye İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan değerlendirme Aile Hekimi İhsan Özdemir ve Aile Sağlığı Çalışanı Aysel Özdemir’in 31.07.2023 tarihinde itibaren göreve başlatılmalarının müdürlükçe uygun görüldüğü aktarıldı.