Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tarım Kredi’de indirim kampanyası yarın başlıyor

Tarım Kredi Kooperatifi marketleri, temel ihtiyaç ve temizlik ürünlerinde yüzde 50’ye varan indirimlerle müşterilerine büyük bir fırsat sunuyor. İndirim kampanyası yarın başlayacak ve 2 Kasım’a kadar devam edecek.

Tarım Kredi Kooperatifi marketleri,


Türkiye’nin 81 ilinde yer alan 3 bini aşkın Tarım Kredi Kooperatif marketi, mevcut indirimlere ek olarak geniş kapsamlı bir indirim kampanyası başlatıyor. Bu kampanya sayesinde müşterilere süt, peynir, pirinç, nohut, mercimek, salça, çay, un gibi temel ihtiyaç ürünleri ile deterjan, sabun, kâğıt peçete ve kâğıt havlu gibi temizlik ürünlerinde büyük tasarruf imkânı sunulacak.

2 KASIM’A KADAR DEVAM EDECEK!

İndirim kampanyası yarın başlayacak ve 2 Kasım’a kadar devam edecek. Bu süre zarfında Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde alışveriş yaparak yüzde 50’ye varan indirimlerden faydalanmak mümkün olacak.

Ayrıca Tarım Kredi Kooperatif marketlerinde, cumartesi, pazar ve pazartesi günleri manav reyonlarında da indirimlerin devam edeceği belirtildi. Müşteriler, bu kampanya sayesinde temel gıda ve temizlik ürünlerinde bütçelerine katkı sağlayabilecekler.