Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tatlıses, Şanlıurfa’da belediye başkan adayı olacak iddiası!

5 kez milletvekili aday adayı olan Şanlıurfalı ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in bu kez önümüzdeki yerel seçimlerde belediye başkan adayı olabileceği konuşuluyor.

5 kez milletvekili aday

Sanat dünyasında yakaladığı şöhreti siyasete de taşımayı hedefleyen Şanlıurfalı ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, bu kulvardaki hedefine bir türlü ulaşamadı. 5 kez milletvekili aday adayı olan Tatlıses’in bu kez 2024’te yapılacak seçimlerde belediye başkanı adayı olacağı öne sürüldü. Durak Medya’da yer alan habere göre, Tatlıses’e yakın kaynaklardan elde edildiği iddia edilen bilgiye göre ünlü sanatçının memleketi Şanlıurfa’ya olan hizmet aşkından dolayı belediye başkan aday olabileceği kaydedildi.

Haberde Tatlıses’in “ Urfa’ma hizmet için varım. 50 kere aday adayı oldum, Urfa’m için bir 100 defa daha olurum. Benim gayem Şanlıurfa’nın sorunlarını çözmek. Şanlıurfa’ya hizmet etmek” daha önce ifade ettiği sözlerine de yer verilirken, Tatlıses’in, Şanlıurfa’da hangi partiden ve büyükşehir belediyesi mi yoksa ilçe belediyeleri için mi aday olacağına ilişkin bir bilgi yer almadı.