Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tufan, Urfa’daki istismar olayı üzerinden Sinan Oğan’ı eleştirdi!

Şehit Anaları Derneği Basın Sözcüsü ve Onursal Üyesi Beyza Tufan, Bozova ilçesinde bir sığınmacı tarafından cinsel istismara uğrayan 10 yaşındaki bir çocuğun olayıyla, öncesi sığınmacı karşıtlığıyla bilinen Sinan Oğan’ı hatırlattı.

Şehit Anaları Derneği Basın

Şehit Anaları Derneği Basın Sözcüsü ve Onursal Üyesi Beyza Tufan, Şanlıurfa’nın Bozova ilçesinde yabancı uyruklu bir şahsın, 10 yaşındaki bir çocuğa cinsel istismarda bulunması olayıyla ilgili ATA İttifakı’nın Cumhur Başkanı Adayı Sinan Oğan’ı hatırlattı. Oğan, Cumhurbaşkanı seçimi öncesi sığınmacılarla ilgili tweetler attığını anımsatan Tufan, kendisinin bu olay karşısında sessiz kaldığını vurguladı.

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Tufan, “Şanlıurfa’daki bir Suriyelinin bir erkek çocuğa tecavüz olayından sonra acaba Sinan Oğan ne yazmış diye sayfasına girip baktım. Bırakın bu olayı Cumhur ittifakına geçtiği günden beri sığınmacılarla ilgili tek bir tweet atmamış. Normalde sığınmacı sorunuyla ilgili her gün 3-5 tweet atan adam derin bir sessizliğe gömülmüş” ifadelerini kullandı.