Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Urfa’da 14 yıl önce işlenmişti! Cinayetin sır perdesi aralandı!

Haliliye ilçesinde 14 yıl önce işlenen bir cinayetin faili bulundu. Mahkemeye çıkarılan zanlı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Haliliye ilçesinde 14 yıl

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesine bağlı Perşembe köyünde 2009 yılında işlenen bir cinayet dosyası 14 yıl sonra aydınlatıldı. 2009 yılında Perşembe köyünde yaşayan 16 yaşındaki Ramazan Viran iddiya göre sulama için gittiği tarlada kanlar içerisinde ölü bir şekilde bulundu.

 

14 YIL SONRA AYDINLATILDI

Olayın üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen ve dosyanın tam rafa kaldırılması beklenirken, savcılık makamı olayın peşini bırakmadı. Etkin bir soruşturma ve kovuşturma yürüten savcılık makamı yeni delilere ulaştı.

14 yıl önce katledilen Viran’ın katil zanlısı olarak o dönemde 22 yaşında olan halasının oğlu Mehmet Dağ olduğu ortaya çıktı.

 

78 BIÇAK DARBESİ, TAŞ, SOPA…

2 yıldır tutuklu bulunan Dağ’ın, yakın akrabası olan Viran’ı tarlada 78 bıçak darbesi, başına vurduğu taş ve sopa darbeleriyle öldürdüğü mahkemede ortaya çıktı.

 

AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET HAPİS CEZASI

Bugün yoğun güvenlik önlemleri altında Şanlıurfa Adliyesine getirilen katil zanlısı Mehmet Dağ, çıkarıldığı Şanlıurfa 7. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından ağırlaştırılmış müebbet cezasına çarptırılarak cezaevine gönderildi.