Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Urfa’da belediye için aday adaylığını açıklayan ilk isim oldu!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan ilk kişi AK Parti 24’üncü Dönem Şanlıurfa Milletvekili Prof. Dr. Abdulkerim Gök, oldu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) yerel seçim tarihini geçtiğimiz günlerde açıklamıştı.

YSK’nın açıklamasının ardından Şanlıurfa’da AK Parti 24. Dönem Şanlıurfa Milletvekili Prof. Dr. Abdulkerim Gök, Şanlıurfa  Büyükşehir  Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan ilk isim oldu.

Yaptığı yazılı açıklama ile aday adaylığını duyuran Gök, şu ifadeleri kullandı:

“Cumhurbaşkanımız ve liderimiz olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Genel Başkanı olduğu AK Parti çatısı altında olmaktan her zaman gurur duydum. Partimin bana uygun gördüğü bütün görevleri yerine getirmenin, tüm çalışmaların bir parçası olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu süreçlerde gerek Şanlıurfa merkezde, gerekse ilçelerde, kırsal mahallelerde milletimizle beraber oldum. Milletimizden şehrimize bundan sonra aktif yerel siyaset alanında da hizmet etmem konusunda yoğun taleplerle karşılaştım. Bu taleplere kayıtsız kalamazdım.

Uzun yıllardır edindiğim bilgi birikim, donanım ve tecrübelerimi doğup büyüdüğüm, sevdalısı olduğum Peygamberler Şehri Şanlıurfa’ma aktarmak için Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday adayı olduğumu buradan tüm milletimize siz değerli basın mensuplarının vasıtasıyla bildirmek isterim.

Allah nasip ederse, Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri, milletimin desteği ve teşkilatımızın özverili çalışmaları ile Cumhuriyetimizin 100. yılını tamamlayacağı, yeni bir Türkiye Yüzyılının başlayacağı, 2024 yılında, 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Şanlıurfa’mızda rekor bir oy alarak inşallah siz milletimize hizmet etmekten onur ve mutluluk duyacağım. Şanlıurfa benim sevdamdır. Söyleyecek sözümüz, yapacak işimiz var.”

Urfa Pusula