Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Urfa’da otobüsteki hareketleriyle gündem olmuştu! Görevden uzaklaştırıldı!

Şanlıurfa Valiliği, şehir içi otobüsünde uygunsuz tavır ve davranışlarda bulunan güvenlik görevlisinin görevden uzaklaştırıldığını ve hakkında idari soruşturma başlatıldığını açıkladı.

Şanlıurfa Valiliği, şehir içi

Şanlıurfa’da dün şehir içi otobüsünde yolcuları rahatsız eden ve uygunsuz tavırlar sergileyen güvenlik görevlisiyle ilgili Şanlıurfa Valiliğinden bir açıklama yapıldı.

Sosyal medyaya düşen görüntülerdeki güvenlik görevlisinin görevinden uzaklaştırıldığı ve hakkında idari soruşturma başlatıldığı belirtilen açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bir güvenlik görevlisinin şehir içi otobüs yolculuğunda, diğer yolcuları rahatsız edecek şekilde uygunsuz hareketler yaptığına dair çıkan haberler üzerine basın açıklaması yapma gereği duyulmuştur.

Yapılan incelemeler sonucunda; P.B.’nin göreve geç ve alkollü olarak gelmesi, medyaya yansıdığı gibi bindiği otobüsteki insanları rahatsız etmesi, rahatsız ettiği insanların şikâyetçi olması, aynı zamanda üzerinde üniformalı şekilde toplum içinde devlet memurunun vakarına yakışmayacak hareketlerde bulunmasından dolayı görevden uzaklaştırma kararı alınmış olup, ilgili kişi hakkında idari soruşturma başlatılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”