Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Urfalı Eğitimci Çimen’e başarı ödülü!

Empati Toplumsal Duyarlılık ve Farkındalık Derneği’nin düzenlediği Ulusal Empati Ödülleri programında Şanlıurfalı Dijital Medya Uzmanı Muhammed Furkan Çimen’a de “En çok farkındalık yaratan eğitimci” ödülü verildi.

Empati Toplumsal Duyarlılık ve

Empati Toplumsal Duyarlılık ve Farkındalık Derneği tarafından Ulusal Empati Ödülleri programı düzenlendi.

Düzenlenen ödül programında Şanlıurfalı Dijital Medya Uzmanı Muhammed Furkan Çimen de “En çok farkındalık yaratan eğitimci” ödülünü aldı.

Son yıllarda yüzlerce öğrenci ve aileye sosyal medya ahlakı, siber zorbalıkla mücadele, internet güvenliği, siber güvenlik gibi alanlarda eğitim veren Çimen, ödül aldığı sahnede yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

“Sosyal medya bir silahtır iyi kullanırsak korur, kullanamazsak zarar verir. Bugün teknolojinin geldiği noktaya dikkat etmek zorundayız. Çocukların küçük yaşlarda telefon bağımlısı olduğu bir dönemden geçiyoruz ki bu hepimiz için bir risk. Onları el birliğiyle teknoloji tuzağından korumalıyız. Şahsım elimden geldiğince eğitimlerimi az çok demeden ülkemizin dört bir yanında yaşayan halkımızı bilinçlendirmeye çalışıyorum, gerek online gerekse yüz yüze yaptığım eğitimlerde amacım insanların teknolijiyi daha dikkatli daha verimli ve faydalı kullanmasıdır. Eğitimlerime ilginin fazla olması motivasyonumu daha da artıyor. Umarım 81 ilin hepsine ulaşırım.” 

Urfa Pusula