Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Urfalı sporcu şampiyon oldu! Türkiye’yi temsil edecek!

İzmir’de yapılan Büyükler Vücut Geliştirme Türkiye Şampiyonasında 85 kilogramla Sertaç Yılmaz, Türkiye şampiyonu oldu.

İzmir’de yapılan Büyükler Vücut

27 Eylül 01 Ekim 2023 tarihleri arasında düzenlenen Büyükler Vücut Geliştirme Türkiye Şampiyonasında birinci olan Şanlıurfalı Sporcu Sertaç Yılmaz, aralık ayında yapılacak olan Vücut Geliştirme Dünya Şampiyonasında Şanlıurfa’yı ve Türkiye’yi temsil edecek.

Vücut Geliştirme Milli Takım Antrenörü Mustafa Akaltun, Yaptığı açıklamada: “Şanlıurfa Vücut Geliştirme takımı olarak çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Dolayısıyla bu çalışmalarımızın karşılığını da hamdusenalar olsun Sertaç evladımız Türkiye şampiyon olarak almış olduk. Sertaç evladımız Dünya Şampiyonası’nda İlimizi ve Ülkemizi temsil etme hakkını elde etti. Ben inanıyorum ki Dünya şampiyonasında Sertaç evladımız şanlı bayrağımızın göndere çektirerek bizlerin göğsünü kabartacak bir başarıya imza atacağına yürekten inanıyorum” dedi.

Vücut Geliştirme Türkiye Şampiyonu Sertaç Yılmaz, “Gerçekten çok mutluyum Şanlıurfa’mızı en iyi şekilde temsil ederek Vücut Geliştirme Türkiye şampiyonu oldum. Bu elde ettiğim başarıda Mustafa hocamın (Babamın)çok ciddi emekleri var, Allah’ın izniyle Vücut Geliştirme Dünya Şampiyonası’nda şanlı bayrağımızı göndere çektireceğime inanıyorum. Bize destek olan herkese çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Urfa Pusula