Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Viranşehir’de BESYO kursu öğrencileri özel yetenek sınavına girmeye başladı!

Viranşehir Belediyesi’nin açmış olduğu BESYO kurslarına katılan gençler, özel yetenek sınavlarına girmeye başladı

Viranşehir Belediyesi'nin açmış olduğu

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Uzman eğitmenler eşliğinde Viranşehir Belediyesi Spor Kompleksinde organize edilen Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) hazırlık kurslarında eğitim gören çok sayıda öğrenci, Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde BESYO özel yetenek sınavına girmeye başladı.

Antrenörlerin rehberliğinde özel parkurlarda sıkı bir şekilde çalışarak sınavlara hazırlanan gençler, bu kurslarda farklı aşamaları içeren parkurlarda geleceğe yönelik becerilerini geliştirmek için, Trabzon, Rize, Giresun, Bingöl, Yozgat, Batman, Kırşehir, Konya, Mardin, Van ve Tunceli gibi şehirlerde özel yetenek sınavına girdi

Her üniversitenin farklı tarihlerde gerçekleştirdiği yetenek sınavlarının Eylül ayının son haftasına kadar devam edeceği belirtildi.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin desteğiyle gerçekleştirilen bu kurslar sayesinde gençler, özel yetenek sınavlarında daha güvenli ve etkili bir şekilde performans sergileme imkanı yakalıyor.

Kursiyerler, sunulan imkanlar ve profesyonel rehberlik sayesinde gelecekleri için kendilerini daha iyi hazırlama fırsatı elde ediyor.

Gençler, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin eğitim alanındaki bu destekçi rolüne ve sağladığı fırsatlara teşekkür ederek, hayallerine ulaşma yolundaki adımlarını bu kurslarla atmaktan mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Gençlerin hayallerini kurdukları Üniversitelere yerleşmeleri dileğinde bulunan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, gençlere ve öğrencilere yönelik desteklerinin süreceğini söyledi.