Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yerli ve Milli Parti ilk il başkanlığını Urfa’da açtı!

Yerli ve Milli Parti, Şanlıurfa’da düzenlenen törenle ilk il başkanlığını açtı. Genel Başkan Teoman Mutlu, açılışta yaptığı konuşmada parti olarak adım adım iktidara gideceklerini kaydetti.

Yerli ve Milli Parti,

Yerli ve Milli Parti (YMP) Genel Başkanı Teoman Mutlu, partisinin ilk il başkanlığını Şanlıurfa’da açtı.

Mutlu, “Düşünün, diğer partiler bir yılda -iki yılda sesini bile duyuramazken, biz sadece 20 günde 20 il kurduk. Bunun altında bu aziz milletimizin gücü yatıyor” ifadelerini kullandı.

Genel Başkan Teoman Mutlu, partisinin vizyonunu ve hedeflerini anlatırken, şu ifadeleri kullandı:

“Halkımızın umutları tükenmiş. Bu karanlıkta Yerli ve Milli Parti olarak bir ışık olmak için kurulduk. Hedefimiz; dürüst, namuslu ve donanımlı insanlarla Türkiye’yi daha aydınlık yarınlara taşımak. Bizdeki asil kan, bu mücadeleye girmemize vesile oldu.”

Şanlıurfa açılışının ardından her hafta yeni bir il başkanlığını açma hedefiyle yola devam edeceklerini belirten Mutlu, “Her büyük iş, bir tek adımla başlar. Bugün işte o ilk adımı, sizlerle atıyoruz… Umut olacağız, ışık olacağız” dedi.

Mutlu, konuşmasını “Vatanımıza, bayrağımıza, ezanımıza sahip çıkacağız. Kimseye muhtaç olmayız. Rızkımızı veren Hüda’dır, kula minnet etmeyiz. Bu kutsal yürüyüşe, bu milletçe şahlanışa hepimizi davet ediyorum” ifadeleriyle sonlandırdı.

Urfa Pusula