Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sahadan çekilen Fenerbahçe’den Süpe Kupa maçı sonrası açıklama

Şanlıurfa’da Galatasaray’la oynadıkları Süper kupa maç sonrası sahadan çekilen Fenerbahçe, açıklamada bulundu. Yapılan açıklamada “Dik durmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Şanlıurfa’da Galatasaray'la oynadıkları Süper


Turkcell Süper Kupa’da Galatasaray ile Fenerbahçe, Şanlıurfa’da 11 Nisan stadyumunda karşı karşıya geldi. Fenerbahçe Şanlıurfa’daki mücadeleye U19 takımı ile çıkarken, 3. dakikada sahadan çekildi. Müsabaka tatil edilirken, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından karar verilecek.

Fenerbahçe de sosyal medya hesabından açıklama yayımlayarak şu ifadelere yer verdi: “Kazanmak için değil doğruları savunmak için sahaya çıktığımız bugünde, tavrımızı özetlemek adına vurgulamak istediğimiz şey şudur ki; Sadece futbolda değil yarıştığımız her branşta 117 yıllık mazisiyle Türk sporuna hizmet eden, müzesinde alınterinin, emeğin izlerini taşıyan binlerce kupası olan, 30 milyon taraftarıyla ülkesinin milli değerlerini benliğinde hisseden ‘Dünyanın En Büyük Spor Kulübü olarak dün olduğu gibi bugün ve yarınlarda da dik durmaya devam edeceğiz.”dedi.