Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Paycell PUBG kartlılara G-Coin

Paycell Genel Müdürü Serhat Dolaz: “Oyuncular özellikle cihaz satışlarından aksesuarlara ve oyun içi harcamalara kadar pek çok alanda kendilerini anlayan ve beklentilerine cevap veren ödeme araçlarına ihtiyaç duyuyorlar”

Paycell Genel Müdürü Serhat


Paycell, oyun geliştiricisi Krafton ile yaptığı işbirliğini genişlettiğini duyurdu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, anlaşma kapsamında, PUBG oyuncularını ödemelerini Paycell’in sunduğu PUBG kart ile yapabilecek. Kullanıcılar ayrıca, kartı kullandıkça PUBG G-Coin paketleri kazanma fırsatı bulacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Paycell Genel Müdürü Serhat Dolaz, bu işbirliği ile oyuncuların deneyimlerini zenginleştireceklerini belirterek, “Bu anlaşma ile gaming sektörüne çok güzel bir start verdik. Bundan sonraki süreçte de oyuncuların yakından takip edeceği çok sayıda iş birliğini duyurmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Dolaz, oyun sektörünün bir çok sektörü etkilediğini ve domine ettiiğini söyleyerek, şunları kaydetti:

“Oyuncular özellikle cihaz satışlarından aksesuarlara ve oyun içi harcamalara kadar pek çok alanda kendilerini anlayan ve beklentilerine cevap veren ödeme araçlarına ihtiyaç duyuyorlar. Bu noktada biz de Paycell olarak dünyada bir ilki gerçekleştirerek PUBG BATTLEGROUNDS ile iş birliği yaptık ve sadece onlara özel bir kart hazırladık. Bu kart ile hem oyun içi alımlarını avantajlı ve güvenli kıldık hem de fiziki kartlar sayesinde onların gamer kimliklerine dokunduk.”

Anlaşma kapsamında, Paycell PUBG Kart kullanan oyuncular çeşitli avantajlardan yararlanacak. Kartlarını aktifleştiren ve belirli tutarda harcama yapan oyuncular PUBG G-Coin paketleri kazanma fırsatı da bulacak. PUBG Battlegrounds Paycell Kart’ı aktive edildiği andan itibaren oyuncular Nickel G-Coin Pack ve Bronze G-Coin Pack ayrıcalığından faydalanırken, her ay ilk harcamada tutardan bağımsız olarak Silver G-Coin Pack ve her ay 500 lira ve üzeri harcama yapıldığında da Golden G-Coin Pack kazanacak.

​​​​​​​